Z dniem 1.08.2022 roku zmianie ulega regulamin oraz polityka prywatności serwisu Powiadomienia imoje.

Najważniejsze zmiany:


 1. Wprowadzamy ograniczenie dla pakietu "Przetestuj nas", poza aktualnymi ograniczeniami (kwota prośby do 500 zł oraz do 100 opłaconych próśb) dodamy ograniczenie korzystania z tego pakietu do 3 miesięcy od rejestracji.


  Co to dla Ciebie oznacza?

 • Użytkownicy rejestrujący się od 1.08.2022 przez 3 miesiące (lub do wyczerpania limitów opisanych w Cenniku) mogą korzystać z pakietu "Przetestuj nas", w ramach którego nie pobieramy opłaty za prośby opłacone przez ich klientów za pomocą naszego serwisu.

 • Jeżeli zarejestrowałeś się przed 1.08.2022 i korzystasz z pakietu "Przetestuj nas" krócej niż 3 miesiące (licząc do dnia 1.08.2022) to po upływie 3 miesięcy od dnia rejestracji (lub do wyczerpania limitów opisanych w Cenniku) pakiet Twojego konta w serwisie automatycznie zmieni się z "Przetestuj nas" na "Standard".

 • Jeżeli zarejestrowałeś się przed 1.08.2022 i korzystasz z pakietu "Przetestuj nas" dłużej niż 3 miesiące (licząc do dnia 1.08.2022) to pakiet Twojego konta w serwisie automatycznie zmieni się z "Przetestuj nas" na "Standard" w dniu 1.08.2022. Jeżeli wcześniej wyczerpiesz limity opisane w Cenniku, pakiet zmieni się przed tym terminem.

  Co oznacza zmiana pakietu na "Standard"?

 • Zgodnie z naszym Cennikiem, wszystkie prośby lub linki, które zostaną opłacone przez Twoich klientów przez nasz serwis zostaną pomniejszone o 1,2%, czyli na Twój rachunek dotrze kwota pomniejszona o tę prowizję.

 • Pamiętaj, że nie pobieramy prowizji od próśb i linków, które nie zostały opłacone, zostały anulowane lub Twój klient opłacił je poza naszym serwisem (a Ty np. oznaczyłeś je ręcznie jako opłacone).

 • Jeżeli aktualnie korzystasz z pakietu "Standard" lub "Pro", to zmiana Cennika nie wpływa na korzystanie przez Ciebie z serwisu.  2. Wyłączamy możliwość płatności przez serwis Rachunki imoje

  Co to dla Ciebie oznacza?

  Twoi Klienci nie będą mogli już zapłacić za pomocą tego serwisu, ale nadal będą mogli płacić za wysłane linki BLIKiem, przelewem online lub (gdy jesteś klientem ING Banku Śląskiego S.A.) kartą płatniczą, czyli tak jak robili to do tej pory.

  Serwis Rachunki imoje był niezależnym serwisem od Powiadomienia imoje skierowanym jedynie do osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej i służył do opłacania rachunków (np. za energię elektryczną, czy usługi telekomunikacyjne).


Nowy regulamin jest dostępny pod adresem, a nowa polityka prywatności pod adresem

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?